Cześć! jestem Adam, 
nie reżyseruję, nie ustawiam, nie narzucam,
Pomagam, wspieram, i przeżywam ten dzień z Wami. To Wy nadajecie mu rytm, styl i tempo. 
Ja, podążając nim, zatrzymuje w kadrze uczucia i emocje, by ułożyć z nich reportaż,
który opowie Waszą historię.
Za każdym zdjęciem kryje się jakaś anegdota, opowieść, historia.
Lubię je czytać, widzieć i słyszeć ale najbardziej lubię je opowiadać.
Historie wielu zdjęć już znam, Chętnie poznam Waszą
 i pomogę opowiedzieć innym, by została z Wami na zawsze.

Dzięki współpracy z wieloma wspaniałymi parami udało mi się zostać kilkukrotnie nagradzanym fotografem w konkursach The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association, laureatem nagrody THE BEST OF BRIDELLE , oraz   ZIWA 2016 - ZIWA 2018 - Zankyou International Awards. 
Moje zdjęcia były publikowane w magazynach ślubnych m.in.Wedding, Wesele, Panna Młoda portal Vogue Polska. 
Jestem członkiem międzynarodowych społeczności fotografów ślubnych, posiadam Certyfikat Partnerski Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
To fotograf, który potrafi wyłuskać najcudowniejsze detale i najbardziej niesamowite momenty.
Każda fotografia jest w tym wypadku małym dziełem sztuki i sposobem na utrwalenie najpiękniejszych wspomnień. Nie brak tutaj zdjęć pełnych przekory i zabawnego charakteru, które najlepiej obrazują 
osobowość uczestników sesji. Jednocześnie już na pierwszy rzut oka widać, że są to zdjęcia wysmakowane, romantyczne, delikatne i z przymrużeniem oka.
SweetWedding.pl
Adam to świetny profesjonalista i wspaniały człowiek! Nie bez powodu nazywany jest jako „czarny ninja”, przez całe przyjęcie przemykał niezauważony aby uchwycić nasze najpiękniejsze momenty i utrwalić niesamowite emocje - udało się! Mamy przepiękne zdjęcia które odzwierciedlają prawdziwe emocje nasze i naszych najbliższych, dokładnie o to nam chodziło!
Poczucie humoru Adama i umiejętność naturalnego rozluźnienia atmosfery sprawiła że sesja plenerowa była dla nas świetną zabawą! Adam, dziękujemy!
Justyna & Aleksander
Having Adam photographing our wedding was the best decision we could have possibly made. We never knew where he was or when he’s taking pictures. He’s sneaky just like a ninja haha! 
Thanks to that his pictures reflect the exact atmosphere of the wedding, peoples emotions, all the 
tears, and smiles. Our wedding photos literally bring us back to our Big Day and help us to relive all the precious moments.”
Anastasiia & Afsfin
Wyjątkowe wyczucie chwil do sfotografowania, pasja i styl, w jakim Adam robi zdjęcia 
to najcudowniejsze, co może dostać każda para w dzień ślubu.  Reportaż z tego ważnego dnia nie tylko zachwyca   i wzrusza, ale także bawi i będę wracać do niego latami. 
Oprócz olbrzymiego talentu - musze dodać osobiście od siebie - poczucie humoru fotografa 
pomogło mi rozładować stres przed ceremonią. Ważna także jest umiejętność bycia „niewidocznym”, gdy trzeba - a przy Adamie właśnie czasem zapominało się, że w ogóle ktoś robi zdjęcia:) z całego serca polecam, cała rodzina jest zachwycona zdjęciami a ja nie wyobrażam sobie lepszego ujęcia tych wszystkich ważnych chwil - Adam niczego nie przegapił a wręcz zauważał rzeczy, które teraz z perspektywy czasu wydają się naprawdę ważną pamiątką. Dziękuje, nie wybrałabym nikogo innego. ”
Kate & Terrance

Adam to wspaniały, ciepły człowiek z duszą artysty! Jego czujne oko wypatrzy najpiękniejsze momenty, najpiękniejsze emocje i nieszablonowe kadry! Praca z Adamem to za każdym razem przyjemność, pewność             i spokój. Jako wedding planner zwracam szczególną uwagę na osobowość i profesjonalizm osób, z którymi pracuję i które rekomenduję moim parom młodym. Adam zawsze wspaniale łączy te cechy, dzięki czemu pozytywnie wpływa na atmosferę wokół Pary Młodej i jest uwielbiany przez gości!
Ewa - Kraina Ślubów Wedding Planners
Dzięki Adamowi mamy z mężem pamiątkę na całe życie. Przepiękny album ze ślubu ( niepozowany) tylko uchwycone wszystkie wspaniałe chwile z rodzina i przyjaciółmi. Totalny profesjonalizm i dobre poczucie humoru Adama sprawiło ze w dzień swojego ślubu czułam się swobodnie i goście byli nieskrępowani przed kamera. Wszystkim serdecznie polecam współpracę Adamem Sobolewskim bo to naprawdę AS wpośród fotografów w Polsce.
Ola & Tony
Back to Top